MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Akustik Baffle

AnasayfaAkustik Baffle

Baffle akustik tavan panelleri, etkili bir şekilde gürültüyü azaltmakta ve geniş odalar, spor salonları ve üretim alanları gibi alanlarda yaygın olan yankıları ortadan kaldırmaktadır. Baffle akustik tavan panelleri tavanlardan asmak için tasarlanmıştır.


Akustik yüzer tavan sistemleri içerisinde farklı bir uygulama tekniği olan “ baffle “ her iki yüzeyi kumaş ile kaplanarak askı aparatları istenilen tij boyunda sarkıtılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Bu sayade tavan yüzeylerinde yansıyan gürültünün sönümlenmesi sağlanarak iç mekan akustiğinde iyileştirme ve dekoratif akustik çözüm olmaktadır.

Tavana monte edilen ve çift tarafı odaya maruz kalan baffle, yankılanmayı ve gürültüyü azaltmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Çok amaçlı odalar, endüstriyel tesisler, spor salonları, stadyumlar,konser salonları gibi aşırı ses dalgası yankılanmalarını kontrol etmek için çoğunlukla  geniş alanlarda tercih edilir. 20mm’den 50mm’ye kadar olan özel kalınlıklarda ve 15mmx30mm’den 60cmx240cm ve 120cmx240cm’ye kadar olan özel boyutlarda seçebileceğiniz yüzey ve renk seçenekleri bulunur. Tüm bafllelarınkolay kurulum için üretilmiş bir süspansiyon sistemi seti bulunur.