MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Akustik Karo Halı

AnasayfaAkustik Karo Halı

Yanmaya dayanıklı akustik karo halılar özellikeri sesi yutmasıdır. Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir.Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Akustik karo halılar cushion back sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır.Böylece karo halıyla kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir.

Akustik karo halıları yıllık bir temizleme yapıldığı taktirde uzun yıllar kullanılabiliyor.Karo yapısı nedeniyle temizliği kolaydır. Örneğin halının bir noktasına kahve döküldüğünde , kolaylıkla yerinden çıkartılır ve temizlendikten sonra monte edilir.Karo halıları yapıştırıcı kullanımı gerektirmez. Cushion Back Sistemi: Bu sistem sayesinde halının alt tabanı da yumuşak bir yüzeye sahiptir. Poliüretan malzemeden oluşturulan cushion back sistemi çevre açısından da diğer sert kauçuk tabanlardan daha sağlıklıdır. Bu sayede ses izolasyonu ve ayak altı konforu sağlar.Karo halılar,küflenmez,antibakteriyeldir mikrop barındırmaz,aşınmaya ve solmaya karşı yüksek dirençli pigment yapısına sahiptir,asla solmazlar.Akustik karo halılar yanmaya,ateşe dirençli olup alev ilerlemez özellikte formlarada kavuşturularak güvenle kullanılmaya müsait hale getirilir.

Akustik karo halı model ve renk şeçenekleri ile size sınırsız dekorasyon alanları katarak yeni fikirler yelken açmanıza neden olacak zerafettedir.Karo halıları,evlerinizde,işyerinizde,ofisinizde,eğlence mekanlarında,toplnatı salonlarında,düğün salonlarında,bar ve cafelerinizde kullanabilirsiniz.