MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Basotect Melamin Sünger

AnasayfaBasotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger, yangına dayanıklı ses yutucu,ses kesici, gürültü almayan esnek ve yanmaz olup ses izolasyonunu etkili bir şekilde yapan bir yalıtım malzemesidir. Farklı renk, yüzey formu, kalınlık, yoğunluk ve modelde üretilebilmektedir. Melamin köpüğünden üretilmektedir Antibakteriyel olduğu için hastane gibi yerlerde tercih edilir. Akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür. Basotect melamin süngerler yanmaz ISO sertifikasına sahip bir üründür.Isı yalıtımında da etki gösterir.

Basotect Süngerler, melamin köpüğünden üretilen akustik mekanlarda genellikle tercih edilen ses emici ses yalıtım süngeridir. Antibakteriyel malzeme olduğundan dolayı kullanıldığı ses yalıtım uygulama alanlarında hiç bir kanserojen madde içermemektedir. Basotect sünger yüksek ve orta frekansta seslerin akustiği ve yalıtımında kullanır. Ayrıca akustik basotect süngerler ısı yalıtımına da fayda sağlar. Alevle temasında siyah bir görüntüye bürünür alevi yaymaz.

Basotect Melamin Sünger özellikle Hastane, Stüdyo, Ofis, Konferans Salonları, Çağrı Merkezleri, Okullar gibi kullanım alanlarına sahiptir.