MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Bondex Süngerpan

AnasayfaBondex Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerpan süngerlerin parçalanarak tekrar sıkıca birleştirilmesi ile oluşan sünger çeşididir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Rebonded Bondex Sünger I.Sınıf malzeme ile kalite sertifikalı ISO belgelidir.Ses izolasyonu uygulamalarında en etkili sünger çeşitidir diğer süngerlere göre çok daha performanslı bir ses yalıtımı sağlar. Özellikle Epdm Bariyerlerle birlik kullanımı sağlanırsa %90-%100’a kadar bir ses yalıtımı sağlar.

Bondex sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre yükseliş gösterir. Ses emici ve ses soğurucu özelliktedirler.Kullanım alanları çok geniştir. Ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinde en çok önerdiğimiz daha yüksek performans sağlayan bondex sünger diğer süngerlere oranla ses kesici özelliğiyle daha iyi sonuçlar vermektedir.

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Rebonded Bondex süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Rebonded Bondex süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.