MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Delikli Ahşap Panel

AnasayfaDelikli Ahşap Panel

Ahşap delikli panel, Ses yalıtım panelleri kapalı ortamlarda gürültüyü kesen, yansıtan ve akustik düzenlemeyi sağlayan, kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Ahşap delikli panellerin adı gibi üzerleri delikli ve derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri bulunmaktadır. T24 ve clip-in sisteme uygun 8 mm’lik ahşap tavan karoları vardır.

Bu ürünler ile akustik ve ses geçirmeyen kapılar da yapılmaktadır. Ses yalıtımı 45 dB olan akustik ve ses geçirmeyen kapı çeşitleri yapılmaktadır. MDF ve Mdf/Lam ahşap paneller kullanılarak üretilmektedir.Delikli  duvar panelleri dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamayan panellerdir. Delik grubu panelleri tam delik ve kademeli delik olarak 2 çeşittir. Tam delik paneller malzeme kalınlığı kadar delinir. Kademeli delik önden ve arkadan ayrı delinerek, çift odacıklı akustik panel haline getirilir.

Dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamaya yönelik çalışmalar doğrultusunda geliştirilmiş panellerdir. Delik grubu panelleri tam delik ve kademeli delik olarak 2 çeşittir. Tam delik paneller malzeme kalınlığı kadar delinir. Kademeli delik önden ve arkadan ayrı delinerek, çift odacıklı akustik panel haline getirilir. Derzli ahşap panelleri arkasına akustik kumaş soundtex kaplanmaktadır. Akustik ahşap paneller, geniş melamin renk seçeneğine sahiptirler.