MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Fabrika Ses İzolasyonu

AnasayfaFabrika Ses İzolasyonu

Çalışanlar veya dışarıdaki insanları rahatsız etmemek için gürültülü fabrikalarda ses izolasyonu yapmaktayız. Çevrenizdeki gürültü kirliliğini azaltmak yahut içerideki yüksek sesin zarar verici dereceye gelmesi ile ürettiğimiz çözümlerden faydalanabilirsiniz. Fabrika ses izolasyonu ile izolasyon malzemeleri ve oda akustiğini hizmetleri yanı sıra başta fabrikalarda olmak üzere bir çok alanda ses izolasyonu hizmeti vermekteyiz.

Özellikle geniş fabrika çalışma alanlarınızda, makinalardan veya çalışanlardan çıkan sesler ortamda yoğun bir gürültü kirliliğine nedne olabilmekteidir. Ayrıca çıkan seslerin geniş bir alanda yayılma fırsatı bulması, yankı ve eko yaparak ortam gürültüsünün dahada yoğunlaşmasına neden olur. Buda çalışanlarınız konsantrasyon ve iş yoğunluğunu dağıtarak iş veriminizin azalmasına neden olabilir.

Aksa Akustik olarak geniş mekanlarınızda tavan, zemin ve duvar ses yalıtım uygulamarı gerçekleştiriyoruz.  Tavana ve duvarlara uyguladığımı ses izolasyon malzemeleri ile ses dalgalarının tekrar tekrar yansıması ve gürültüyü yoğunlaştırması önelendiği gibi gerektiğin zemin ses izolasyon malzemleri ile yürüme seslerinden dolayı oluşan ses kirlilkleride önlenmiş olur. Ayrıca Katlı fabrika çalışma alanarından zemine uygulalan ses yalıtım uygulaması katlara arasında gürültünün geçişini engelleyerek  daha verimli çalışma ortamları oluşturmanızı sağlar.