MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Heraklite Ahşap Yünü

AnasayfaHeraklite Ahşap Yünü

Yanmaya karşı dayanıklı olan heraklit levhalar günümüzde özellikle inşaat sektöründe sık kullanılmaktadırlar. Rutubete ve neme karşın özel imal edilmiştir. Ortamdaki seslere karşın ses yalıtımı sağlama özelliği vardır.

Heraklite ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesidir. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar. Heraklite levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir. Rutubete ve neme karşın özel imal edilmiştir. Aynı zamanda magnezit bağlayıcılar ile üretilebilen kütlesel olarak hafif modelleri mevcuttur.

Ses yalıtımı ve akustik izolasyon yeteneği yüksek olan celenit akustik levha ısı izolasyonuna da katkı sağlamaktadır. Yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. Nemden ve küften etkilenmez özellikteki heraklite ahşap panel tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Biyolojik olarak tamamen insan sağlığına zararı olmayan celenit akustik malzeme güvenle uygulanabilir. Kullanıldığı ortamda iç mekan akustiğinin iyileştirmesi yönünde üstün performans göstermektedir. AhşapPan (heraklite, celenit) ile akustik iyileştirmenin yanısıra dekoratif çözümler sağlamaktadır.