MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Kompresör Ses İzolasyonu

AnasayfaKompresör Ses İzolasyonu

Kompresörler sesin yüksek ölçüde olduğu ve yoğun çıktığı mekanlardır. Ses izolasyonu uygulaması yapılmadığı takdirde bu sese maruz kalarak sağlığınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için kaliteli ses izolasyon malzemeleriyle yapılmış konpresör odası ses izolasyonunu önermekteyiz. Ses izolasyonu uygulamasının yapıldığında kesilen sesin ne düzeyde olduğunu görmek zor olmayacaktır.

Kabinli imalat yapan jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının üretim hatlarına ses izolasyonu amaçlı ürünler tedarik etmekteyiz. Aksa jeneratör, Dalgakıran Kompresör, Ekomak Kompresör ortamdaki gürültünün kesilmesini sağladığımız ve ürün satışında bulunduğumuz müşterilerimizden bazılarıdır. Kompresörü insanlardan ve çalışma ortamından daha uzak bir kompresör odasına yerleştirmelisiniz.

Kompresör odasının çevresini ses izolasyon malzemeleriyle çevreleyebilirsiniz. Ses izolasyon süngeri kullandığınız zaman ise mutlaka yanmaz ses yalıtım süngerleri kullanınız. Bu süngerler poliüretan ve melamin köpükten üretilen süngerlerdir. Vidalı kompresörlerin içerisinde fabrika çıkışı sünger bulunmaktadır. Ancak yinede bahsetmiş olduğumuz kompresör odasına yerleştirmenizi tavsiye ederiz.