MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Mantar Şilte

AnasayfaMantar Şilte

Kauçuk mantar rulo vibrasyon şilteleri, zemin darbe titreşimi konusunda son derece etkili olan bu zemin ses yalıtımı izolasyon şilteleri ev iş yeri fabrika gibi yüksek derece darbe yalıtımına ihtiyaç duyulan mekanlarda şap altı ve parke altına, makina ayaklarına uygulanan zemin ses yalıtım malzemeleridir.

Damtec şap altı darbe sönümleyiciler, teknocork zemin izolasyon mantar şilteleri gibi ürünleri almanyadan ve belçikadan ithal eden firmamız sertifikalı ürünleri recticel lisansı ile satışa sunmaktadır.

 

Kullanım Alanları ;
Kamu binaları , okullar, hastanelerde , otellerde proje bazlı fiyat çalışması yürüten firmamız sektörde en yüksek iskontolara sahip ürün tedariği hizmeti vermektedir.Daha detaylı bilgi için uzman ekiplerimizle iletişim kurarak ürünler hakkında teknik bilgi ve dökümanlar alabilirsiniz, dilerseniz randevu alarak sizi şantiyanizde ziyaret edebilirler.

Zeminde oluşan darbe sesinin bir diğer tipi de “topuk sesi” diye adlandırılan ve sert döşeme üzerinde yürünmesi ile oluşup ortam sesi olarak aynı mekanda yayılan seslerdir.  Bir zemin kaplaması ne kadar sertse yarattığı gürültü de o denli büyük olacaktır. Laminat, lamine, ahşap, seramik gibi çağdaş yer döşemelerinin tamamı günlük olağan kullanımda bile yüksek düzeyde gürültüye yol açarlar.Yapılardaki gürültüyü önlemek için ses yutucular, ses bariyerleri, sönümleyiciler ve titreşim önleyiciler kullanılır.