MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

AnasayfaSinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema salonları içerideki yüksek sesin dışarıya çıkmaması, dışardaki sesinde içeriye girmemesi gereken mekanlardır. Ayrıca sinema salonlarında ses akustiği çok önemlidir. Biz sinema salonu ses yalıtım uygulaması ile ortamlarınızı mükembel akustik değerler kazandırmakla birlikte yüksek kalite ve performansdaki sinema salonu ses izolasyon malzemlerimiz ile sesin içerden dışarıya, dışardan içeriye geçişini %100 engelliyoruz.

İstenmeyen ve rahatsızlık hissi uyandıran seslere gürültü denir. Ses yalıtımı; yaşanan ortamı istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak, gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi azaltmak ve uygun kullanım koşulları oluşturmak amacı ile yapılan çeşitli desibel yogunluklarındaki uygulamalara denir.

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte yapı malzemleri olarak hafif ve sağlam ürünler tercih edilmektedir. Bu da ortamdaki sesin diğer ortamlara yayılmasını kolaylaştırmıştır. Sinema Salonu Ses Yalıtımında kullanılan ses izolasyon malzemleri tavan, duvar ve zemine uygulanarak adeta bir alanın her yüzünü izole etmektedir. %100 lere varan üstün ses yalıtımı elde edilebilmektedir. Sinema Salonu Ses Yalıtımında kullanılan izolasyon malzemlerin konumu ve yeterliliği çok önemlidir. Bu sayede sesin çevreye sızması önlenmiş olur.