MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Tekne Marin Ses Yalıtımı

AnasayfaTekne Marin Ses Yalıtımı

Marin ses izolasyonu , Ülkemizde her geçen gün büyüyen ve gelişen yatçılık sektörünün gürültü ve akustik çözüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiğimiz ürünlerimiz bugün Türkiye de üretilen hızlı balıkçı tekneleri, römorkör serisi, 50 metreden büyük marin, mega yatlar, motor yatlar, ahşap gulet ve yelkenli yatlarda sorunsuz olarak kullanılmaktadırlar.

Güvenlik, estetik ve fonksiyonellik unsurlarının ilk sırayı aldığı yatçılık sektörü için üretmiş olduğumuz ürünlerimiz LLOYD ve TSE standartlarını karşılamaktadırlar. Ürünlerimiz estetik görüntüden taviz vermeden izolasyon çözümleri sağladıkları gibi farklı kompozit secimi ile değişik uygulama noktalarında da başarı ile uygulanırlar.

Yanmaz olan ses izolasyon süngerleri kurşun ve epdm heavy layer ,gofrajlı aliminyum, polyurethane film,yanmaz kumaş,viynl ile kompozit hale getirilirler. Kullanılan yat marin tekne motor ses izolasyon malzemeleri ile iç ortamda oluşan seslerin dışarıya yayılması engellendiği gibi, Motor odasından gelen seslerin tekne içerisinde gürültüye neden olmasıda engellenmiş olur.