MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Renkli Akustik Sünger

AnasayfaRenkli Akustik Sünger

Renkli akustik sünger; ses akustik süngerleri ailemize yeni katılmış nadide bir üründür. Hem ekonomik hem görsel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeni ürünümüzü en çok satılanlar arasına girmeye aday bir akustik düzenleyici malzemedir. Hem dekoratif olan bu ürünler dayanıklı ve ihtiyaçları karşılayabilen özelliklere sahip hemde ses Akustik düzeninini sağlayan ürünlerdendir. Geniş kullanım alanlarına sahip olması ve sunduğu performansı ile son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanması, akustik süngerlerin her alan için kullanımını son derece sağlıklı hale getirmektedir. Özel üretim yapılabilir ancak genel olarak ebatlar standarttır. Ölçülere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kalınlık ses emilimde çok fark etmez ama kalın olan incesine göre daha etkilidir. İsterseniz farklı kalınlıklarla değişik tasarımlar elde edebilirsiniz.

Renkli Akustik Süngerler duvar ve tavanlarda uygulanabilen estetik görüntü ihtiyacı hissedilen mekanların tercih etmesi gereken bir üründür. Doğru uygulama ve renkli modelleri ile ortam akustiğini düzenlerken aynı zamanda şıklı katan bir üründür Farklı yüksekliklerde ürettiğimiz bu ürün yüksek ses akustik değerleri oluşturur. 2 farı tipte üretilen Renkli akustik sünger, kendinden yapışkanlı olanlarda herhangi bir yapıştırıcıya gerek duyulmadan uygulanmaktadır. Düz renkli akustik süngerler ise solid yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır.

Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekânları ve daha bir çok alanda kullanılabilir bu konuda bir kısıtlama söz konusu değildir.