MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0362438 56 66 - 0362 438 59 99

Vicoustic Flexi A50 Sünger

AnasayfaVicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik flexi a50 sünger, ses yalıtım malzeme grubu ürünü olan kare flexi süngerler çok fazla tercih edilmektedir. Adından anlaşılır olduğu gibi üst gözenekleri kare şeklindedir flexi sünger olarakta bilinir.Sesin düzenlenmesi ve yutulmasını sağlayan sünger çeşidirir.

Uygulandığı ortama tasarımı ile şık bir görünüm katar. Ses emiciliği ile orta ve yüksek frekanslarda yüksek performans sağlar. Stüdyolar, kayıt odaları vb. mekanlarda , hassas odalarda sık bir şekilde kullanılırlar. Uygun fiyatıyla piyasadaki en başarılı akustik süngerlerden birisi olan flexi a50 sünger ile ses yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz. Yanyana uygulandığında ek yerleri belli olmaz. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablo geçirebilirsiniz.

Flexi A50 Sünger yüksek akustik performans sağlar. Kullanılması ve uygulanması kolay, esnek bir süngerdir. Poliüretan köpükten üretilir. Yanmaz bir süngerdir. Birinci sınıf bir ürün olan bu süngerin yanmazlık sertifikası vardır. ISO kalite belgeli üründür. Konferans odası, dinleme odaları, yayın stüdyoları, oditoryumlar vb. mekanalr kullanım alanlarıdır. Stüdyo, reji odası, ses kayıt odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odasu, çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanılır ve akustik düzenleme sağlar. Bu sayede sesin kaliteli gelmesi sağlanır.